Nasıl destek alınır?

www.hemendestekal.com’dan destek almak istediğinizi ürünü seçerek, o ürüne ait sık sorulan sorulara,bilgi bankasına ve ürün yükleme adreslerine kolayca ulaşabilirsiniz. Destek almak istediğiniz ürünü seçtikten sonra Canlı Destek veya Ticket desteği ile sorularınızı iletebilirsiniz.

VIP Destek

VIP müşterilerine Hidrojen Bilişimin sunmuş olduğu ayrıcalıklardan yararlanma imkanı sağlayan bir üyelik sistemidir. VIP hdaDestekten yararlanmak isteyen müşteriler VIP Destek başvuruları kabul edildikten sonra bu sistemden yararlanabilirler.

VIP Destek Ayrıcalıkları

VIP Destek müşterileri kesintisiz ve hızlı destek alabilme imkanına sahiptirler. VIP Destek müşterileri Hidrojen Bilişimin teknik mühendislerine telefon desteği ile ulaşabilmektedirler. VIP Destek müşterileri hemendestekal sitesi üzerinden kendilerine özel olarak ayrılmış sayfadan yararlanabilme imkanı sağlamaktadır. VIP Destek müşterilerine duyurusu yapılan zaman içerisinde Hidrojen Teknik Eğitim bölümünde duyurusu yapılmış olan teknik eğitimleri ücretsiz alabilmektedirler.

VIP Destek müşterilerine sınırsız sayıda uzak masaüstü uygulaması ile Hidrojen Bilişim Teknik Mühendislerince destek verilmektedir. Teknik Destek konusunda en hızlı çözüm ve Hidrojen Bilişimin Teknik Mühendilerinden kesintisiz bir şekilde yararlanma imkanı sunmaktadır.