Kimlik:

BT güvenlik sektörünün parlayan Güneşi Hidrojen Bilişim, ismini Güneş denildiğinde akla gelen ilk element olan ve Güneş’in yüzde doksanını oluşturan Hidrojen elementinden almıştır. Ağırlıklı olarak Hidrojen ve Helyum atomlarından oluşmuş olan Güneşte yer alan Hidrojen elementi, doğada geri kalan diğer 91 elementi de kendinden oluşturur ve yaydığı ısı ile ışık da bu elementlerin termonükleer reaksiyonları sonucunda açığa çıkar. Doğada hidrojenden sonra uranyum’a kadar 91 element vardır ve bunlar yine hidrojen çekirdeklerinin birleşmesiyle meydana gelir.

Pek çok firmanın kendi içerisinde sağlayamadığı satış sonrası teknik destek hizmetlerini, oluşturduğu uzman kadrosuyla gerçekleştiren ve anlaşmalı firmalarına danışmanlık hizmeti sunan Hidrojen Bilişim, hem sektörde güvenilir olmasının verdiği güvenle hem de satış öncesi ve satış sonrasında sunduğu hizmetleriyle yakın zamanda parlamaya hazırlanıyor.

2011 yılında kurulan Hidrojen Bilişim, sertifikalı uzman mühendis kadrosuyla müşterilerine satış öncesi (presales) ve satış sonrası (teknik) destek sağlamak amacıyla var oldu. Trend Micro, Panda, Check Point, Symantec, Nod32 ve birçok güvenlik yazılımının satışını yapan Hidrojen aynı zamanda ürünlerini www.hidrojenbilisim.com.tr/store sitesi üzerinden sunarak pek çok soruna çözüm üretiyor.